Brand New Luxe Apartment 1
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Galeria De Los Gigantes απέχει κατά προσέγγιση 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Brand New Luxe Apartment 1 Carolina με 1 υπνοδωμάτιο.
Το κέντρο της πόλης απέχει μόλις 4 χλμ. και το αεροδρόμιο Σαν Χουάν Λουίς Μουνιόζ Μαρίν βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα.
Το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, βεράντα και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το Brand New Luxe Apartment 1 διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.
Υπάρχει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλα απαραίτητα μαγειρικά σκεύη.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Brand New Luxe Apartment 1;
Το το Brand New Luxe Apartment 1 παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Σαν Χουάν Λουίς Μουνιόζ Μαρίν από το το Brand New Luxe Apartment 1;
Ανάμεσα στο Σαν Χουάν Λουίς Μουνιόζ Μαρίν και το το Brand New Luxe Apartment 1 είναι 5 χλμ. απόσταση. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Brand New Luxe Apartment 1;
Οι επισκέπτες του το Brand New Luxe Apartment 1 μπορούν να φέρουν κατοικίδια.